16 Şubat 2012

Uşuruv nos nın'adves

Oaukamya bşladıanıdğza bnrulıan ne kaadr kaoly onukğudnu geöcekrinsiz.

Neyse normale dönelim elle yazmaya üşendim o kadar şeyi karıştıra karıştıra.
M.E.B bünyesinde stajyer öğretmen olarak bildiğin atandım :D Haftanın 1 gübü 4 saat öğretmenlik uygulaması için Kütahya Anadolu sağlık meslek lisesine gidiyorum. Amaç meb bünyesinde devlet okulunda öğretmen olmak olmasada gerekliliklerden biri olan pedagojik formasyon eğitimi akademik kariyerdede olmazsa olmazlardan.
Bu arada cebir hocası 95 ales 85 dil barajı koydu asistanlık için. Bi yüksek lisansa başlayalımda sınavlara çalışılır dedim bir an kendime çünkü daha alesten 80 kpds den ise 30um anca var. İngilizce kursuna gidiyorum bakalım sonuç göstericek kendisini. Dershanede kalıp öğrenci veli ilişkilerinde mülayim tavrımı kullanarak prim yapma ihtimalim yüksek fakat girişken bir takım harici ve dahili düşmanlar önüme ket vurabilirler. Her zaman işini iyi yapmak değil öyle yaparmış gibi gösterilmek kazanıyor. İyi yapmak ya da öyle yapmazsa başka türlü olmaz diyenlerse fazla ün yapmadan şaşılacak başarılara imza atabiliyorlar.

O hoca hep fasa fiso anasını satayım. Adam derste vatan millet sakarya sonra kayınçoya +40 puan. Alnına bal çalayım böyle dünyanın diyesi geliyor insanın sonra bir ak sakallı dede görüyorum çarşafın altından gösteriyor bana hünerini. Meğer adamlar tinerci değillermiş. Malum dindarlarmış.

Takım elbise giydim sabahın 6.30unda uyandım kahvaltı yapmasamda tam bir memur edasıyla gazetemi alıp okula gittim yoldanda bir açma aldım gevrek satan adamda benim memur sanıp bak ya memurun maaş aldığı nasıl belli oluyor sabahtan bitirdik simitleri. Yok abi ben aslında M.E.B bünyesinde bir stajyerim sigortam yatıyor sadece falolulikluülü dersem adama olmadı. Üstelemedim bozmadım abiyi güldüm bir memur edasıyla fazla falso vermeden.

Bacaklarım dondu o arada pantolonun altına kırışır diye bir şey giymediğimden. Ayazda kalmış it titrer ya hah.

Kravat nefes boruma bağlanmış gibiydi ama alıştım sonra takım elbisedede en sevdiğim şey gömleğimle kravatım oldu. Biri eflatun diğeri siyahlı eflatunlu.

Sonuç olarak bitti eve geldim yarın diş dokturuyla randevum var ortodonti tedavisi ısmarlıyacak bana acı vereninden 2 şer 3 er.
Öptüm cicişler...

Hiç yorum yok: