1 Nisan 2011

Zaz senin için söylüyor

Sevgili blok naptın nassın...

Dışarda yağmur yağıyor ben evde boxerla oturuyorum. Bu arada vizeler hala devam ediyor. Biri çok kötü geçti 20 alsam iyidir. Diğerleri gayet güzeldi...

Artık eskisi kadar yazmak gelmiyor içimden konuşmaz, ses vermez bir adam oldum. Bu matematik beni sadece düşünmeye kısacası en iyi yaptığım işi yapmaya sevketti beni. Ne zaman oldum tamam matematik benimdir artık dedim o zaman yazmaya başlarım herhalde.
Şu ara devamlı soyut düşünüp saçmalıkla gerçekliği birbirinden ayırıyorum. Her şeyin kesin bir sonuca bağlanmasını bekliyorum adeta 1 ve 0 den anlayan işlemci gibi. Ama sosyal hayat öyle yürümüyor sevgili blogger. Sosyal hayat burda yazmaklada yürümüyor a.q
Sosyal hayat yürümüyor, yürüyen merdivenler blok.

Zannımca devre yakmak üzereyim sıcaklığım arttı. Yemek yapmaya çok fazla merak sardım blok yaptığımı yesem kilo alacam o da yok. Hep deneysel takılıyorum mutfakta. Evinde suyu kesik apartmanın sıcak suyunu kullanıyoruz tonu 3 tl. Valla açık söyleyeyim normalden daha az ödüyoruz :) Sadece sıcak olduğundan kullanımı daha az tutuyoruz.

Bu arada bir fransız buldum ki tam dinlemelik.

Zaz-Je veux

O ilk ses kızın ağzındanda çıkabiliyor ve ayrıca Fransa'da yılın şarkıcısı seçildi. Patricia'dan sonra fransız olupta dünyada en çok dinlenen kadın şarkıcı olmaya aday. Benim nazarımda oldu bile.

Hiç yorum yok: