11 Şubat 2008

Spotlu Bakkalda Kamuflaj!

Her gün okuldan dönerken geçtiğim bir tekel bayisi var tabelasının tepesinde bir spot lambası var kendince dikkat çekmek amaçlı saniyede 1 defa çat çat yanıp söndürüyor.Ses te çıkartıyor caddeden araba geçmediği zamanlar duyuluyor.Her ne ise asıl bahsetmek istediğim bu tekel bayisinin sahibi.
Bir kaç kez içeriye girmişliğim var.2 kapılı bir bakkal gibi ama her yer viski bira cips fındık fıstık dolu.Tezgahtarın oturduğu masa tam ortada.İki ev odası birleşmiş gibi ama heryer pırıl pırıl yani temizlik çok iyi.İçeri giriyorum aldığım şeyin ücretini ödeyeceğim karşıma adam çıkmıyor sağa bakıyorum sola bakıyorum "kimse yok mu" diye bağırıyorum.Program adı gibi oldu bu ya.Adam çıkıp geliyor.Buyur paşam diye hitap ediyor bana hoşuma gitmiyor değil sıcakkanlı bir amcaya benziyor.
Ücreti ödüyorum çıkıyorum diğer kapının önünden geçiyorum ve kafamı içeri bakmak için döndürüyorum ki ne göreyim bir laptop ve amcam başında :) ama ekranda birşey gözükmüyor.Mozilla açık olduğu belli oluyor.Biraz renkli bir site ama neresi.Eve geliyorum biraz bakıyorum sitelere adult içerik ama benzeri renkleri bulamıyorum :)
Ertesi gün okuldan dönüyorum yine bir cips aldım bakkala girdim adam ordaydı bu sefer seslenmeme gerek kalmadı geldi ücreti aldı para üstünü verdi bende iyi günler hayırlı işler diyerek çıktım.2. kapının önünden geçiyorum yine kafamı döndürüyorum bir de ne göreyim.Spider Soliteir açık kağıtlar falan gözüküyor ama simge durumunda bir ibare var bu sefer yine aklıma o renkli yer geliyor.
Daha sonraki gün yine okuldan dönüyorum adamla selamlaşıyoruz kola alıyorum ve biraz zaman geçiriyorum adamla nasılsın amca gibi muhabbetler sonra çıkıyorum,tabiki yine hayırlı işler diyerek.
2. kapıdayım bakıyorum ve ne simge durumunda küçültülmüş bir şey var ne de spider soliteir hatta laptop bile yok ortalıkta.Bundan önce gördüğüm 2 günde hep farklı laptoplardı bu arada belirteyim.
İşte hiç beklemediğim sonuç geliyor okuldan dönüyorum tekel bayisi önünde bir polis arabası ve amcayı arabaya bindiriyorlar.Bakkal kapatılıyor soruyorum bir bayana ne olmuş diye.Bayan çekingen bir şekilde hii görüyon mu kocaman adam laptop tamiri yapıom die pclere extasy koyuyormuş. Ben sadece kadına bakıyorum.
Peki o gördüğüm siteler spider soliteir mi oynanır hap koyulurken laptopa bu sorular hala açıklayamadığım şeyler.Oysa ben o amcanın pc sinde anadan üryan bayanlar ve hoş erkeklerin birlikte piknik videoları var sanmıştım.En azından benim ki daha iyiydi yani insanlıktır eli gitmiştir porno anlamını araştırıyordur dedim olamaz mı dedim kendi kendime,hatta rüyama hacker olarak girdi ve o sitelere çökertmek için girdiğini bile düşündüm.Çünkü zeki bir adamdı yani para üstü sayışından belliydi.
Her neyse bakkala ve tabelasının üstündeki spot ışığına karşı berber kondu.Bakkal satıldı ve şuan bir giyim mağazası.
Yeni sahipleri hep gelen müşterilerin burada önceden hap satılıyordu diye başlayan ve bitmeyen muhabbetlerinden sıkılmışlar.
Olaylar gerçekten kısmen alıntı kısmense Kriptograf bilinçaltından üretilmiştir.
İyi akşamlar diliyorum herkese...

Hiç yorum yok: