24 Aralık 2007

Cece Leclere

Bu adam sözde dünyanın en iyi görme yeteneğine sahip insan.İsviçreli bilim adamlarınca megavizyon olarak adlandırılan durumu var adamın.Adam üstün bir görme yeteneğine sahip ve insanları iç organlarına kadar görebiliyor,duvarların arkasını kalın perdelerin arkasını ve daha bir çok şeyin arkasındakini görebilme yeteneğine sahip bir eleman.

Fakat araştırmalarım gösterdi ki böyle biri yok.Google'da aradım Yahoo'da aradım daha nicelerinde aradım hepsinde"İsviçreli bilim adamlarınca megavizyon diye adlandırılan..." şeklinde bir metinle karşılaştım ve 1 tane yabancı kaynak isim benzerliğinden bile bulmadı.Ayrıca saçmalık şurda Cece ve Leclere adında iki farklı golfçü var birisi tutmuş bu ikisini birleştirmiş ve inanası gelmiş onu okuyan insanların,madem bu kadar önemli ve bilimsel bir olay da bunun adı neden saçma bir şekilde megavizyon ne alaka yahu...
Kitaplara yazılan bu saçmalığa inanan ve nasıl olur ya demeyen insanlara inanamıyorum.

Atmasyon haberleri bularak analiz ederek garşunuza goyacam yeniden görüşüncee deyin hoşcakalın.

8 yorum:

Ercan dedi ki...

Bugün o kadar çok araştırdım ki bunu. Tamamen asılsız olduğunu ben de buldum. Biri sallamış ötekiler inanmış :)

mamoş dedi ki...

İnsanların içini gören bir kız var Rusya'da belgeselini izledim. İstersen araştır bu gerçek ama O.o

Adsız dedi ki...

bende görüyom, ne var ki bunda? siz göremiyonuz mu?

L dedi ki...

Görüyorum... Görüyorum...
Kafalarin icindeki derin boşluğu görüyorum...

Kriptograf dedi ki...

işin ilginci benim blogun en çok tutan yazısı olmuş bu. Aramayın bu adamı yok böyle biri. Olmayan bir adam üzerine içerik yazıp sonrada bununla pagerank alabildiğim için mutluyum sanırım...

Adsız dedi ki...

İnsanların içini gören bir kız var Rusya'da belgeselini izledim. İstersen araştır bu gerçek ama O.o

Bu kız rusyada sahte doktor olarak görev yapıyordu. Eğitimi yoktu ama insanların nasıl oluyorsa hastalıklarını buluyordu. Ne aklınıza gelirse. Çok eski haberdir ve doğrudur.

kissoid dedi ki...

olay gerçek. aratırken mesavizyon diye aratırsan zaten bulamazsın. megavision diye aratıcaksın.

Adsız dedi ki...

Eskiden arkadaş vardı oda aynısını küçükken olduğunu söyledi.Hatta babası babası mıydı dayısımı böyle işlerle uğraştığı için test etmişler ve duvarın arkasını görebildiğini söyledi.