5 Kasım 2010

Peru'lu arkadaşlarım ve ruhsal bunalımlarım

Merhabalar sevgili blok. Tuğla kiremit.
Bu aralar ruh halim karmakarışık sevgli blok. Darmadağınım resmen. Vizeler bir yana (afedersin sokayım vizeye) hayat yordu beni. Çalış çabala yine çalış çabala. Kendimi bazen mal gibi hissediyorum.
Duygusal olarak birilerine bağlanasım var hatta bağlanma çabalarım da var ama orda iş yok gibi. Söyle blok direk ona mı açılayım arkadaşlarına mı açılayım.
Aşk falan değil çok net bir şekilde belli ama yinede bir şeyler var. Zaten ben zorlarsam zamanla aşık olurum. Daha önce şıp sevdiliğimden bahsetmiştim zaten. Bana birini gösterin 3 4 gün geçirelim yüzüne alıştıktan sonra her türlü giderim onla. Bunun tıpta adı nedir bilmem çok ta tın.

Ayrıca Cauch-riemann denklemlerini kutupsal formda elde etmeye çabalarken elimde patladı.
Harmonik eşleniği alınacak sinizoidal eğrinin türevini alırken danışmanın uyarısıyla sarsıldım. Kısaca koyverdim gitti sevgili blok. Bir daha görüşene kadar kendiine iyi bak bol bol girdi çıktı al.

Zaten baktım blok adult paylaşım olmuş. Bazı kendini bilmez bitchler blog yorumlarını moderatör denetiminden geçirme olmadığı için dayamış internet sayfasını. Resmen abaza ecnebilerin toplanma mekanı olmuş.

İspanyollar tüm adult içeriklerini benim bloga indexlediler...

Hiç yorum yok: